Hakkımızda

Hakkımızda

Ispartakule Sürücü Kursu, 2014 yılında İstanbul’un Avcılar ilçesinde kurulmuştur. Tecrübeli kadrosu ile sektörel gelişmeleri ve değişimleri yakından takip ederek kendini yenileyen gereksinimlere anında cevap veren bir kurs olmuştur.

Modern sınıf ve eğitim araçlarıyla Yenilikçi eğitim anlayışını benimseyerek öğrenci merkezli eğitim veren bire-bir eğitim hizmeti sunan bir kurumdur.

Teorik ders programları hafta içi  düzenlenmektedir. Hafta içi kurslarının teorik ders programları da akşam programı olarak 19:00-21:00 saatleri arasında uygulanmaktadır.

Teorik sınavdan başarılı olan kursiyerlerimiz direksiyon eğitim programına alınmaktadır. Direksiyon eğitimlerimiz her gün saat 09:00 da başlayıp 18:00'a kadar sürmekte olup kişiye özel program uygulanmakta ve bire-bir eğitim verilmektedir.

Öncelikle simülasyon üzerinde adayın refleksleri belli bir seviyeye getirilir sonrasın da son model araçlarımızla akan trafikte  direksiyon eğitimleri bay ve bayan direksiyon eğitmenleri ile vermektedir. Direksiyon eğitiminde amaç, her kursiyerin, akan trafik içerisinde rahatlıkla ve zorlanmadan araç kullanabilecek seviyeye gelmesine yardımcı olmaktır.

Ehliyeti olan sürücülere de istekleri doğrultusunda Özel Direksiyon Eğitimi verilmektedir.

Misyonumuz: Trafik ortamında araç ve yaya trafiğini tehlikeye sokmayan güvenli sürücüler yetiştirmek.

Vizyonumuz: Eğitim,Öğretim ve Hizmette sürücü kurslarının öncüsü olmak.

ISPARTAKULE SÜRÜCÜ KURSU